Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

zetor007 

Viva Comet - Warszawa - 23.2.2012

47 fotek 24.2.2012 - zobrazení
Bohužel fotek není moc, pač měli zákaz fotografování, ale příště to vychytám! už vím jak!

Takže do Warszawy jsme vyjeli ve čtvrtek ráno, ještě jsme udělali 2 zastávky v Kravařích a v Ostravě a pak nás čekala 8smi hodinová cesta do Warszawy. Dorazili jsme tam OK do hotelu, viz fotky :D cca 2 hodinky před dobou otevření jsme šli čekat před halu :D hodinku předem tu hustlo :D byli tam 2 vchody kudy pouštěli Farnoholici a Farnoholici mafia stáli na levé straně kde zpívali a pouštěli písničky od Ewy na pravé byli fanoušci od Dody a taky tam něco málo zpívali. Od 19:00 začali pouštět, ale měli to více ošéfované než jsem čekala teda, ale příště to vychytám :D. Jinak to pódium tam bylo jakoby ve tvaru T takže bylo rozdělené na 2 půlky.

Ewa seděla ve třetí řadě na pravé straně na druhém místě, vedle ní seděl Michal což šlo možná vidět ze záznamu. Když celá ta akce začla tak Farnoholici začali skandovat Ewa Farna a myslím, že to Ewu hodně potěšilo. Sice vyhrála jen 3 ceny ze 4, ale hlavně vyhrála zpěvačku :D a pak ještě od Farnoholiků dostala "dárek", který držela na konci svého vystoupení. Celkově ty efekty ta atmosféra je to úplně jinačí než tady u nás ale co budu povídat že? vlastně se to ani nedá slovem popsat to by tam ten člověk musel být. Ale celkem tam šlo dost slyšet jak se skandovalo "Ewa Farna" :D :D :D každopádně měla vyhrát všechno ... celkem by mě zajímalo jak to s těmi hlasy bylo kolik jich kdo měl a o kolik prohrála ...

Po skončení akce tam šli všichni vybrakovat automat na pití :D bylo tam neskuteční horko .... my jsme šli před halu a čekali. Potom tam přišel Martin a Honza a začali dávat autogramy a fotit se s fanoušky. Čekali jsme asi hodinku venku jestli příjde Ewa, ale dělala v zákulisí hodně rozhovoru tak to asi nestihla, ale nevadí. Tak se všichni odebrali na hotel, ještě jsme se o půlnoci procházeli Warszawským Teskem :D a šli na kutě .... druhá půlka měla afterparty někdy do rána ..... ale na těch matracích se nedalo vůbec spát ale pružiny jsou asi všude :-/ toť vše už mě celkem nic nenapadá co k tomu připsat, teda napadá mě toho hodně, ale pak by zde byl jen sám text a to nechci. Kdyby někdo chtěl podrobnější info, fb mám takže ... :-)

Udělejte si z alba kalendář

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.